EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Rahvusvaheline tunnustus Ektaco AS automaatika valdkonnale

24. aprill 2014

Ektaco inseneride ja programmeerijate töö juhtimissüsteemide arendamisel, integreerimisel  ja tarnimisel on saavutanud rahvusvahelise kontserni Schneider Electric tunnustuse ning meile omistatud 2013 aasta tulemuste põhjal peaauhind kategoorias äri kasv (Gloubal SI Alliance Excellence Award – categorie Business Growth Award). Teade auhinnast on seda meeldivam, et saabus meie 25. tegevusaasta juubeli eel. Ektaco on Balti riikide üks kahest Schneider Electric Aliance sertifitseeritud koostööpartnereid. Eestis oleme ainulaadne ettevõte, kellel on kogemus energeetika, automaatika ja IT valdkonnas.
Automaatikasüsteemide loomisel esineme põhiliselt süsteemi integraatori rollis. Omame suuri kogemusi info-juhtimissüsteemide spetsifitseerimise, projekteerimise, ehitamise ja juurutamise vallas, andes töötava süsteemi tervikuna Kliendile üle “võtmed kätte” põhimõttel koos tipptasemel operaatoritöökohtadega. Meie kliendid on täna elektrijaamad, õlitehased, kütuseterminalid, söödatehased, kaugküttekatlamajad – kombijaamad, meliaratsioonisüsteemide haldurid jne.

AS Ektaco põhitegevuseks on arvutustehnilisel riist- ja tarkvaral põhinevate andmekogumis-, töötlemis- ning protsessijuhtimissüsteemide väljatöötamine, juurutamine ja hooldamine.