EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus
EU

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Müük:
639 7944
504 1104
kassa@ektaco.ee

 

CompuCash Kassasüsteemid - Uudised

CompuCash’i  tooteregister nüüd veebipõhine

28. märts 2019

Kassasüsteemi CompuCash arendusmeeskond on agaralt arendamas viienda põlvkonna lahendust. Eelmisel aastal jõudsid kasutajateni veebipõhine müügiaruanne ja dashboard (töölauad) ning teenindajate töö hõlbustamiseks CompuCash Waiter Android ja iPhone versioonid.

Nüüd on meil hea meel tutvustada teile lähemalt uut tooteregistrit, mida saate samuti kasutada üle veebi ning see on ühendatud CC4000 kassa ja kontoriga. Olete teretulnud uut tooteregistrit proovima. Võtke ühendust kassa@ektaco.ee. Teie tagasiside on meile väga oluline, et uut toodet veelgi kasutajasõbralikumaks muuta.


4 põhjust, mis takistavad edukalt restorani avamist

18. märts 2019

Mida lähemale suveperioodile, seda enam uusi restorane ja kohvikuid avab oma uksi.  Seetõttu on just praegu hea aeg üle vaadata kõik viimased detailid, mis otsustavad, kas restoran, kohvik või baar saab edukalt avatud või mitte.

Järgnevalt toome välja neli põhjust, mis sageli ettevõtjate teele ebameeldivaid üllatusi toovad. Ole sina targem ja tee kõik, et neid vältida.

 


Kuidas juhtida restoraniäri nagu startup ettevõtet 

15. veebruar 2019

Startup ettevõtted lähtuvad oma igapäevatöös otsuste tegemisel statistikast, erinevatest mõõdikutest ja numbrilistest näitajatest. Neid mõõdikuid jälgitakse igakuiselt ja sageli jagatakse seda infot ka kõigi ettevõtte töötajatega.

Just see on üks põhjustest, miks meiletuntud firmad nagu Taxify, Skype või Wolt on nii edukad.

Hea uudis on see, et andmetepõhist juhtimist saab rakendada igas ettevõttes, ka kohvikutes ja restoranides.
 


Kutsungisüsteemist 5 kasu toitlustuses

12. veebruar 2019

Olete te mõelnud, kui palju võiksite säästa aega, hoida kokku tööjõukulusid ja teha teenindus sujuvamaks kasutades kutsungisüsteemi? Pakume kolme tüüpi kutsungisüsteeme: teenindajakutsung, kliendikutsung ja teeninduskutsung.


Toiduautod ehk food-truck'id aina rohkem ka Eestis

05. veebruar 2019

Juba 2016.aastal oli Eestis kokku umbkaudu 20 eri stiili toitu pakkuvat food truck'i ning nende juurdekasv on jätkunud.  Toiduautod on soodsam viis restorani ettevõtjatele kvaliteetse toidu pakkumiseks ilma suurte püsikuludeta. Toiduautosid näeb üha enam lisaks festivalidele ka äri- ja meelelahutuse kämpustes.

Food truck ehk eesti keeles lihtsalt toiduauto on sõiduk, mis on kohandatud toidu valmistamiseks ja müümiseks. Selliseid masinaid on toitlustuses kasutatud pikalt, erinevaid ratastel kööke on ringi liikunud ka meie kandis. Esimesed toiduautode ja -kärude näited pärinevad 1800. aastatest, mil need liikuvad köögid toitlustasid tööstusrevolutsioonijärgsete linnade töölisi.


Ektaco 30. tegevusaasta

31. jaanuar 2019

Äripäeva 31.jaanuari juubeli eri andmetel tähistab 2019.aastal Eestis oma 30 juubelit kokku 40 ettevõtet. Nende seas on kaks IT ettevõtet, Baltic Computer Systems ja Ektaco.

Eesti-Soome ühisettevõttena oli Ektaco aastal 1989 tänapäeva mõttes start-up ja innovatsiooni eesrinnas, muu seas arendati välja Eesti esimesed kaugloetavad energiaarvestid ning ligi 1000 PC tüüpi kooliarvutit Soome turule. Oma edu pandiks peab Ektaco head sisekliimat ja pidevat tööd inimestega.


3 soovitust restoraniomanikule hooajaväliseks ajaks

25. jaanuar 2019

Enamus restoraniomanikke teavad, mida tähendab hooajaväline või pühadejärgne mõõnaperiood. See on aeg, kus klientide vähesus teeb ärile liiga.

Siiski mitte kõik restoranid ei virele sel perioodil, sest nad on panustanud nii turundus- kui ka müügitegevustesse juba varakult.

Järgnevad kolm soovitust oleme kokku kogunud erinevate restoraniomanike ütluste põhjal, kuidas raskel ajal restoraniäris hakkama saada.


CompuCash Waiter

10. jaanuar 2019

CompuCash Waiter on kaasaskantav tellimuste vastuvõtmise lahendus nii iOS’ile (iPhone, iPad) kui ka Androidile (Samsung, Huawei jne).

Ettekandja Kristina Pelmist kommenteerib: „Kiirem kui paberil“.Kaunist jõuluaega ja head uut aastat!

17. detsember 2018

 

 

 


22. jaanuar 2018

Liitu meie meeskonnaga!

20. detsember 2017

Jõulutervitus

09. september 2017

Digitaalne templikaart

21. september 2012

CompuCash tõusis lendu!


Soovid tasuta demo

Palun anna meile teada
Oma ettevõtte nimi*
Kontakttelefon*
E-post
Please leave empty: