fbpx
 • CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7937

  501 9099 (muul ajal, ärikriitilised probleemid)

  kassa@ektaco.ee

 • CompuAccess on terviklahendus, mis aitab aega ja raha kokku hoida. Tööaja planeerimine, graafikus vajalike muudatuste tegemine ning reaalsete töötundide mõõtmine toimub ühes programmis. Liidestus personalitarkvaraga annab kvaliteetse sisendi ka palgaarvestuseks.

   

  Hooldus:

  E-R: 9:00 – 17:00

  +372 639 7939

  lukud@ektaco.ee

   

Kasutajatugi

CompuCashiga ühendatud QR-koodi põhine tellimise e-menüü on valmis kasutamiseks

Valminud on uus lahendus CompuCashi kassasüsteemi klientidele, kes soovivad enda külastajatele pakkuda võimalust tellida toit ja jook otse lauast ilma teenindajaga kokku puutumata. Lahendus on kasutusel OKO restoranides ja iga päev liitub sellega uusi toidukohti.

Laudadele paigaldatakse QR-koodid, mida külastaja saab enda telefoniga skaneerida. Koodi lugemiseks piisab tavalisest mobiilikaamerast. Seejärel näeb külastaja oma telefonist restorani menüüd koos piltide, hinna ja kirjeldustega. Milliseid tooteid seal täpselt näidatakse, saab iga toidukoht ise CompuCashi keskkonnas määrata.

Kui klient on valinud endale sobivad tooted ja tellimuse kinnitanud, tekib tal valik, kas tasuda kohe kaardiga või maksta hiljem teenindajale. Seejärel jõuab tehtud tellimus kassasse, millest annab märku helisignaal ja vilkuv aken. Teenindaja näeb kassast kogu tellimuse infot ja  lauanumbrit ning saab selle kinnitada, pärast seda jõuab info köögiprinterisse/köögiekraanile või baariprinterisse.

 • Kogu menüü haldus toimub CompuCashis ja kõik tellimused jõuavad automaatselt CompuCashi kassasse.
 • Klient ei pea laadima enda telefoni ühtegi äppi, piisab QR-koodi skaneerimisest.
 • Lisaks toidu tellimisele on võimalik selle eest ka tasuda, sisestades oma kaardiandmed ning järgmisel korral saab sooritada makse juba ühe klikiga.

Lahendus sobib väga hästi terrassidele ja jookidega kauplevatele kohtadele, sest klient saab tellimuse või lisatellimuse teha kiirelt ja samuti soovi korral selle eest paari klikiga tasuda.

Kui soovid lahendust kasutada, siis võta ühendust sales@ektaco.ee või 508 0090.

Otsid lahendust, mis töötab?

Täida vorm või võta meiega ühendust

telefonil +372 654 2150

Saada päring

Edasi

Võtame ühendust!

  CompuCash on loodud selleks, et lihtsustada müügitegevusi, vältida rahalisi ja kaubaga seotud kadusid, hoida äritegevus kontrolli all, integreerida ettevõtte tööprotsesse ning võimaldada efektiivset kvaliteetset klienditeenindust.
  CompuAccess võimaldab mugavalt planeerida töögraafikud, mõõta lihtsalt reaalset tööaega, sh nii automaatselt kui ka soovi korral detailselt paljude tööliikide kaupa. Sisukad raportid nutikateks otsusteks ning kvaliteetne sisend palgaarvestuseks.
 • This field is for validation purposes and should be left unchanged.