EKTACO AS – Automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, läbipääsud, tarkvaraarendus

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Videovalve süsteem

NUUO hübriidsalvesti

Hübriidsalvesti on äärmiselt tänuväärne toode, ta võimaldab klassikalise analoogvideo ja kaasaegse IP video kenasti ühtsesse süsteemi kokku liita.

Aastate jooksul on Eestis ehitatud üksjagu videovalvesüsteeme, kus on kasutatud korralikku tehnikat, mis töötaks veel pikki aastaid korrektselt, kuid aegajalt tekib vajadus süsteeme laiendada ja täna on mõistlik seda teha IP põhiselt lisades süsteemi üliterava pildiga IP kaameraid.

IP kaamerate pilte aga tavalise digisalvestiga salvestada ei saa, salvesti peab samuti olema IP põhine, siin ongi mõistlik kasutada salvesteid, mis teenindaksid nii lisatavaid IP kaameraid kui ka olemasolevaid analoogkaameraid.

Meie pakume NUUO hübriidsalvesteid.

Riistvaraline Linuxi baasil IP salvesti kuni 16 IP kaamera pildi salvestamiseks.

Seade näeb välja nagu tavaline NAS tüüpi kettamasiiv. Seadmesse mahub kuni 4 kõvaketast ja salvestustarkvara toetab rohkem kui 20 erinevat IP kaamera kaubamärki.

Salvestiga on kaasas tasuta tarkvara, mis võimaldab virtuaalselt kokku liita mitu antud seadet. Samuti võib kõnealuseid salvesteid täisfunktsionaalselt liita NUUO CMS tarkvaraga hallatavatesse süsteemidesse. Tasub teada, et kuivõrd tegu on väga soodsa tootega, siis liikumiste põhist salvestust saab teha ainult kaamerasisese liikumisdetektori abil.