EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus, automaatikasüsteemid
EU

 

CompuCash Kassasüsteemid - Uudised

Kuidas aitab CompuCash Eesti vabariigi aastapäeva tähistada?

21. veebruar 2018

Müügi elavdamiseks teeb enamik kaupmehi aeg-ajalt eripakkumisi või sooduskampaaniaid. CompuCashiga on nii kampaaniate läbiviimine kui ka tulemuste analüüsimine väga lihtne. Eriti kasulik on, et tänu kogutavatele andmetele on iga järgmine kampaania üha tõhusam.


Restoraniarve otse nende (EMTA) süsteemi - Ektaco kommentaar Äripäeva artiklile

12. veebruar 2018

Hiljuti ilmus Äripäevas artikkel: "Restoraniarve otse nende (EMTA) süsteemi" ("online" väljaandes 09.02.2018, paberväljaandes 12.02.2018), kus oli juttu kassasüsteemi ja maksuameti vahelisest võimalikust liidesest. Loe Ektaco AS arvamust sellele plaanile.


Püsi ajaga kaasas ja paku klientidele mobiilset rahakotti!
 

07. veebruar 2018

Viimastel nädalatel on tuhanded inimesed laadinud oma telefoni mTasku äpi. mTasku pakub võimalust unustada rahakott ja kolida nii makse- kui ka kliendikaardid telefoni. Kui soovid püsida ajaga kaasas ja pakkuda oma klientidele tänapäevast makseviisi, siis loe edasi ja vaata tutvustavat videot siit.


Soovid mõõta tootmise produktiivsust? Funktsionaalne CompuAccess'i tööajaarvestussüsteem annab hea ülevaate ja sobib ka suurtele tööstusettevõtetele.
 

30. jaanuar 2018

Ektaco on koostöös klientidega välja arendanud tööajaarvestussüsteemi, mis võimaldab tööstusettevõtetel mugavalt mõõta oma töötajate reaalset tööaega, võrrelda masinate töösolekut nende kasutamisega tootmiseks, optimeerida ressursside kasutamist, suurendada töötajate distsipliini ning hoida kokku oluliselt aega, mis senini on kulunud käsitsi tööaegade sisestamisele.


CompuCash’i viimased uuendused
 

24. jaanuar 2018

Eelmise aasta lõpus ja selle aasta alguses uuendasime kõikide kasutajate CompuCash’i versiooni. Uuest versioonist leiad rohkem funktsioone ja mitmeid täiendusi. Uuendused loovad lisavõimalusi nii restoranide, kaupluste, spordiklubide kui ka majutusasutuste äritegevuses. Koondasime olulisemad muudatused ühte artiklisse.


Liitu meie meeskonnaga!

22. jaanuar 2018


Kuidas leida enda äri jaoks õige müügitarkvara?

22. jaanuar 2018

Oled seni läbi ajanud vana kassaaparaadiga, aga mõtled nüüd, kui palju kiirem ja mugavam oleks, kui kassaprogramm oleks seotud kaardimakseterminaliga, võtaks vastu mobiilimakseid, peaks laoarvestust, tunneks ära püsikliendi? Kassatarkvarad, mis seda kõike võimaldavad, on olemas, aga kuidas valida nende seast see õige?Kas kõige kallim triipkoodilugeja = kõige parem triipkoodilugeja?

22. detsember 2017

Mis on triipkoodilugeja juures kõige tähtsam? Mõistagi see, et ta sinu kaupade koode võimalikult kiiresti ja mugavalt loeks. Et leida sinu ärisse sobiv triipkoodilugeja, on vaja teada rohkemat kui ainult seadme hinda.


Jõulutervitus

20. detsember 2017

 


09. september 2017

Digitaalne templikaart

21. september 2012

CompuCash tõusis lendu!