EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus, automaatikasüsteemid
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

CompuCash uudiskirja privaatsustingimused

  1. Teenuse kasutaja annab selge ja teadliku nõusoleku Teenuse osutajale enda isikuandmete, st e-maili, töötlemiseks ehk kasutamiseks uudiskirja saatmiseks.
  2. Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine ektaco.ee kodulehel uudiskirjaga liitudes.
  3. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuulub Tellija e-posti aadress.
  4. Isikuandmeid töötleb Ektaco AS.
  5. Isikuandmete kaitse on tagatud turvameetmetega.
  6. Teenuse osutaja kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid kõrvalistele isikutele.
  7. Teenuse kasutajal on õigus uudiskirja saamisest loobuda ning sellega ka nõuda oma e-maili kustutamist.

Ektaco AS

Kontakt: ektaco@ektaco.ee

Uudised

Kassasüsteem vs. Kassaaparaat  - 7  peamist erinevust
 

25. aprill 2016

Laohaldus

Enamikus kassaaparaatides puudub võimalus laohalduseks. Päeva lõpus on küll võimalik näha, mitu toodet müüdi, kuid sellega enamasti kassaaparaatide funktsionaalsus piirdub.

Kassasüsteemis on väga põhjalik laohaldus. Toitlustuses on võimalik pidada arvestust müüdud komponentide üle. Toetatud on retseptid ja kalkulatsioonid. Lisaks võimaldab kassasüsteem informeerida kasutajat, kui mingit kaupa on tarvis juurde tellida. 

Turvalisus

Kassaaparaat ei loo omanikule kindlustunnet ettevõttes toimuva üle, kuna sel puuduvad kassasüsteemile omased kontrollifunktsioonid.

Kassa tegevuste logimine, erinevad õiguste süsteemid ja videovalvega integratsioon on loomulik osa, mida iga tänapäevane kassasüsteem sisaldab.

Aruandlus

Kassaaparaadid on enamasti suutelised printima vaid päevaraporti. Kallimad mudelid võimaldavad näha raportit ka toodete lõikes. Eelmise teisipäeva müügist ülevaadet saada võib osutuda võimatuks või võtta tunde.

Kassasüsteemid võimaldavad jälgida erinevaid ostude mustreid ja vaadata aruandlust nii arvete, toodete, makseviiside, müüjate kui ka kampaaniate kaupa.

Püsiklientide haldus

Kassaaparaat ei paku võimalust talletada püsiklientide infot, jälgida nende ostude ajalugu ega teha spetsiaalseid pakkumisi.

Kassasüsteem sisaldab endas CRM-moodulit, mis annab kaupmehele täpset infot, kes on tema klient, ja võimaldab luua klientidele suunatud kampaaniaid. Kliendikaardina on võimalik kasutada ka ID-kaarti.

Kasutusmugavus

Kassaaparaadid töötavad enamasti põhimõttel, et igale tootele vastab kindel number. Klienditeenindaja peab neid numbreid peast teadma või vihikust vaatama.

Kassasüsteem võimaldab defineerida tooterühmade, toodete ja eri funktsioonide jaoks nupud. Puutetundlikult ekraanilt valitakse soovitud tooted ja müük toimub väga kiirelt.

Lisaseadmed ja liidestatus

Kaardimakseterminalid, värvilised kliendiekraanid, vöötkoodilugejad ja restoranides kasutusel olevad köögiprinterid on vaid mõned seadmed, mis käivad kassasüsteemi juurde. Videovalve, raamatupidamistarkvara ja e-poed on võimalik kassasüsteemiga siduda.  Kassaaparaatidel enamasti sellised võimalused puuduvad.

Kaughooldusega klienditugi

Väga vähesed ettevõtted või internetipoed, kelle äriks on kassaaparaatide müük, pakuvad ka nende hooldust. Kassasüsteemidele pakutakse enamasti ka 24/7 hooldust ja enamik probleeme lahendatakse kaughooldusega.