EKTACO AS – Kassasüsteemid, läbipääsud, tööajaarvestus, tarkvaraarendus, automaatikasüsteemid
EU

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Professionaalne. Usaldusväärne. Stabiilne.

Helista 654 2150

Liitu CompuCash uudiskirjaga

Uudised

Ektaco kassasüsteemid võeti kasutusse reisilaevades

05. august 2011

Liinil St. Peterburi - Stockholm - Tallinn - St. Peterburi sõitvas laevas „Princess Anastassia" ja liinil Helsingi - St. Peterburi sõitval laeval „Princess Maria" võeti kasutusele Ektaco arendatud kassasüsteem CompuCash. Süsteem koos kaardimakse lahenduse ja erinevate liidestega töötab mõlema laeva   restoranides, baarides, kauplustes, teeninduspunktides ja kontorites.

Mõlemad laevad on liinide teenindamiseks renoveeritud ning kasutusele võeti ka täielikult uuenenud infosüsteemid.

Ektaco arendatud kassasüsteemi kasutuselevõtt tagab laevades klientide korrektse ja kiire teenindamise vähema arvu teenindajatega. Samuti garanteerib uus süsteem rahade liikumise jälgimise kogu protsessi vältel, töötajate varguste vähenemise ja tulu jõudmise omanikeni.

Täna kasutab CompuCash kassasüsteeme ligi tuhat erinevat asutust. Süsteemid on peamiselt suuantud restoranidele, baaridele, kauplustele, teenindusasutustele, jae- ja hulgimüügikettidele, hotellidele, tootmis- ja müügiettevõtetele.  

Ektaco omab kassasüsteemide tarkvara arendamisel, juurutamisel ja hooldamisel enam kui kahekümne aastast kogemust. Ettevõte on arendanud süsteeme Eestis, Soomes ja teistes riikides. Üks suuremaid Ektaco kassasüsteemide arendusprojektidest on Eesti Posti postkontorite kassa- ja postisaadetiste süsteem. Lisaks on tehtud muid müügisüsteemide lahendusi, nagu spetsiaalsed kassasüsteemid Eesti lennujaamadele. Ettevõtte peamised kompetentsivaldkonnad on automaatikasüsteemid, kassasüsteemid, tarkvara arendusprojektid ja läbipääsusüsteemid.